Munsterhuis Sportscars
Inhoud bewerken
Munsterhuis Sportscars

Goudstraat 31 – 49
7554 NG Hengelo

Ons team

Sales
Rob Slot - General Manager
Rob Slot

General Manager
r.slot@munsterhuis.nl | +31742555370

Rik Hettema- Sales Manager
Rik Hettema

Sales Manager
r.hettema@munsterhuis.nl | +31742555370

Wouter Struik - Preowned Manager
Wouter Struik

Pre-Owned Manager
w.struik@munsterhuis.nl | +31616554008

Robin Schurink - Sales Consultant
Robin Schurink

Sales Consultant
r.schurink@munsterhuis.nl | +31648219709

Charlie Munsterhuis - Sales Consultant
Charlie Munsterhuis

Sales Consultant
c.munsterhuis@munsterhuis.nl | +31742555370

Tijmen Keizers- Marketing Manager
Tijmen Keizers

Marketing & Digital Manager
t.keizers@munsterhuis.nl | +31620364632

Michael Kronemeyer - Sales Administrator
Michael Kronemeyer

Sales Administrator
m.kronemeyer@munsterhuis.nl | +31742555370

Patricia Wiesemann - Experience Manager
Patricia Wiesemann

Experience Manager
p.wiesemann@munsterhuis.nl | +31742555370

Danique Munsterhuis

Receptionist
daniquemunsterhuis@munsterhuis.nl

After sales
Marcel Witbreuk - Service Manager & After Sales Ambassador
Marcel Witbreuk

After Sales Ambassador & Service Manager
m.witbreuk@munsterhuis.nl | +31742555370

Björn van den Berg - After Sales Ambassador & Service Advisor
Björn van den Berg

After Sales Ambassador & Service Advisor
b.vdberg@munsterhuis.nl | +31742555370

Peter Wessels - Parts Manager
Peter Wessels

Spare Parts Manager
p.wessels@munsterhuis.nl | +31742555370

Marloes Trienen - Back Office
Marloes Trienen

Back Office
m.trienen@munsterhuis.nl | +31742555370

Technicians
Han Jansen - Classiche Mechanic
Han Jansen

A-Technician (Classiche Cert) 
classiche@munsterhuis.nl | +31742555370

Ronald Zuijdendorp - Master Technician
Ronald Zuijdendorp

Master Technician
r.zuijdendorp@munsterhuis.nl | +31742555370

Rick Jansen - Master Technician
Rick Jansen

Master Technician
r.jansen@munsterhuis.nl | +31742555370

Jeroen Stege - Technician
Jeroen Stege

Technician
j.stege@munsterhuis.nl | +31742555370

Tore Veldman - Technician
Tore Veldman

Technician
t.veldman@munsterhuis.nl | +31742555370

Mark Schopman - Technician
Mark Schopman

Technician
m.schopman@munsterhuis.nl | +31742555370

Dennis Plaggenborg - Detailer
Dennis Plaggenborg

Detailer
d.plaggenborg@munsterhuis.nl | +31742555370

Logistics
Lucas Bösing - Transporter
Lucas Bösing

Logistics
l.bosing@munsterhuis.nl | +31742555370

Onze showroom

Voor een bezoek aan onze showroom is het maken van een afspraak niet nodig. In onze sfeervolle showroom is het mogelijk om samen met een van onze medewerkers uw eigen droomauto samen te stellen. U bent van harte welkom!

Munsterhuis Sportscars - showroom
Munsterhuis Sportscars - showroom
Munsterhuis Sportscars - showroom
Munsterhuis Sportscars - showroom
Munsterhuis Sportscars - showroom

Aangepaste openingstijden

Vandaag zijn wij in verband met Hemelvaart gesloten

We kijken ernaar uit u weer te mogen verwelkomen op vrijdag 10 mei!

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van al het nieuws rondom Munsterhuis Sportscars en Ferrari door u aan te melden op onze nieuwsbrief.